Gizlilik Politikası

İşbu mobil uygulamada yer alan metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları ile uygulamanın tasarımı, içeriği, imgeleri, kodları, algoritmaları, bileşenleri, yazıları ve her türlü görselleri ve benzeri her türlü kısmı üzerindeki her türlü hak, mülkiyet ve menfaat Türk Telekomünikasyon Mobil A.Ş.'ye ("Türk Telekom Mobil") aittir. Bu içerikler ticari amaçlı olsun veya olmasın, kısmen veya tamamen, kopyalanamaz, iletilemez, indirilemez, yüklenemez, gönderilemez, satılamaz, kiralanamaz, lisansı verilemez, devredilemez, ifşa edilemez, gösterilemez, düzenlenemez, tersine mühendislik yapılamaz, yeniden derlenemez, kaynak kodu oluşturulamaz veya başka herhangi bir şekilde kullanılamaz.

Bu mobil uygulamadaki tüm ticari markalar ve logolar Türk Telekom Mobil veya üçüncü şahıslara aittir. Söz konusu ticari marka ve logolar, hak sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, kalıcı olarak indirilemez, kopyalanamaz veya dağıtılamaz.

Uygulama kullanıcıları, uygulamayı sadece yasal uyarılar altında belirtilen ve yasal sınırlar çerçevesinde mobil uygulamaya erişmek veya sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla ve sadece bunlarla sınırlı şekilde bir kullanım hakkına sahiptir. Bu kullanım hakkı, Türk Telekom Mobil'in kullanıcıya lisans hakkı tanıdığı şeklinde yorumlanamaz.

Türk Telekom Mobil, işbu mobil uygulamada yer alan bilgilerin doğruluğu, güvenirliliği, eksiksizliği, geçerliliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmamakta, garanti vermemekte veya bunları teyit etmemektedir. Türk Telekom Mobil'in, uygulamada yer alan bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumluluğu bulunmamaktadır.

Mobil uygulama üzerinden toplanan veriler, sunulan hizmetler ile bağlantılı olarak işlenebilir ve uygulamanın teknik açıdan idaresi, müşteri yönetimi, ürün anketleri, pazarlama, mobil uygulamadaki değişiklikleri, yeni servisleri veya teklifleri duyurma gibi amaçlarla kullanılabilir.

Türk Telekom Mobil, tarafından yönetilen verilerin, değişikliğe uğramamaları, kaybolmamaları, hasar görmemeleri veya yetkisi olmayan kişilerce kullanılmamaları için koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik önlemleri uygulamakta ve kişisel verilerin korunması hususunda gereken özeni göstermektedir.

Türk Telekom Mobil, kişisel verilerin korunması ile ilgili yasal mevzuat kapsamında, kendisine başvuru yapıldığı takdirde, ilgili kişisel verilerin sisteminde kayıtlı olup olmadığı, kayıtlı ise hangi verilerin kayıtlı olduğu konusunda başvuru sahibini bilgilendirecektir. Başvuru sahibinin, kendi kişisel verilerini gözden geçirme, güncelleme veya silme hakkı vardır. Türk Telekom Mobil’e kişisel verilerin işlenmemesi ile ilgili bir bildirim yapıldığı takdirde, Türk Telekom Mobil tarafından gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

İşbu mobil uygulamanın kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Türk Telekom ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bi’ Dünya Fırsat mobil uygulamamızın hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen iletisim@turktelekom.com.tr e-posta adresine sorabilir, uygulamamızla ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Bi’Dünya Fırsat uygulaması sevilen markalarda indirim ve avantajları takip edebileceğiniz, bu sayede fırsatlardan kolaylıkla yararlanabileceğiniz bir Türk Telekom Mobil A.Ş. uygulasıdır.

Bi’ Dünya Fırsat kampanyaları ilgili tarihler ve belirli koşullarda geçerlidir. Kampanyalardan faydalanabilmek için uygulama üzerinden Türk Telekom Mobil aboneleri Fırsat Kodu Al butonuna tıklayarak; Ev Telefonu ve Evde İnternet aboneleri ise TC kimlik numaralarını ilgili alana girerek fırsat kodunu alması gerekmektedir. Türk Telekom ve kampanyaya katılan markanın kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkı saklıdır.